Забезпечуємо належний екологічний стан на території громади!
Дата: 04.12.2019 13:37
Кількість переглядів: 352
04 грудня робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» на замовлення селищної ради проведено роботи з вивезення негабаритного сміття на території м-ну «Мобиль»: вул. Квартальна - будинки 8/8, 3 та 14; в`їзд Набережний, 4; пров. Квартальний, 7, залізнична станція «Рижов» та прилеглі території.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/69d1d12e53a94becc2cc905df6d6f854.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/011adaa7d5f973156e8de1d96379f28b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/206271adffc6178443a32e76fb6a00a3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4959981318aec65a7e20bd83435826a3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/38eaf3b19536a23c5ba933257e95d7f2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d7c1da3d715e07245da88b6036f03e3c.jpg)
« повернутися