Урочистий захід «Мрії про Пісочинську громаду»

Дата: 06.12.2019 21:22

06 грудня в Пісочинському палаці культури та мистецтв відбувся урочистий захід «Мрії про Пісочинську громаду», присвячений Дню місцевого самоврядування та Дню Збройних сил України.

Почесні гості: Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, виконуючий обов'язки старости Березівського старостинського округу Ігор Штода, спеціаліст Пісочинської селищної ради Наталія Пегарь особисто привітали присутніх зі святами. Почесними грамотами за почуття патріотизму, високий професіоналізм, наполегливу працю та відданість своїй справі були відзначені доблесні захисники нашої країни, депутати селищної ради, працівники місцевого самоврядування. За високий розвиток культури в нашій громаді Почесними грамотами було вшановано керівників закладів культури Пісочинської ОТГ, а місцевих мешканців - за активну життєву позицію і громадську діяльність.

Виставка народної творчості, якою розпочався урочистий захід, в черговий раз продемонструвала наскільки талановиті наші мешканці! Чудовим святковим концертом з яскравими танцювальними номерами та мелодійними піснями привітали гостей талановиті артисти нашої громади. Незабутній подарунок від Пісочинського селищного голови – виступ фіналістки телепроекту «Народна зірка», чарівної Марії Горобцової запам’ятається всім гостям свята!

Зі святами, громада!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФОТОАЛЬБОМ