Привітання з Днем народження Гнатченка В.Д., пожежного МПК-1 Пісочинської селищної ради
Дата: 11.12.2019 09:05
Кількість переглядів: 350
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/aa63091ed53cdfdd54d8a8975cdbabef.jpg)
Вітаємо з Днем народження Гнатченка Віталія Дмитровича, пожежного МПК-1 Пісочинської селищної ради!
Шановний Віталію Дмитровичу! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров`я та бадьорого настрою. Нехай у Вашій родині завжди панують любов, злагода та добробут, підтримка колег та вірних друзів сприяє новим професійним звершенням, а кожен день дарує радісні враження й успішне втілення всіх задумів!
З Днем народження!
« повернутися