Новини благоустрою. Роботи по переробці та утилізації гілок.
Дата: 11.12.2019 16:43
Кількість переглядів: 400
На замовлення селищної ради робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведено роботи по переробці та утилізації гілок після кронування дерев у мікрорайоні «Надія» по вул. Некрасова, 25; Надії, 16г; Гагаріна, 1 та 2; а також в мікрорайоні «Мобіль».
Естетичний вигляд прилеглої території - запорука комфорту на території громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/418204bdcb5d5896016cb3b752450266.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/42c976709add76927f4f75e7ae501bad.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4038050d424a55e29017f82a2803a6c0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ab76a7dda9ad918329d30bce27394d2e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7113fbce98504bf0337405c175fb1235.jpg)
« повернутися