Участь юриста Пісочинської селищної ради Владислава Лазька у Круглому столі

Дата: 11.12.2019 22:06

10 грудня юрист Пісочинської селищної ради Владислав Лазько взяв участь у Круглому столі, присвяченому актуальній темі "Механізми залучення мешканців територіальних громад до участі в розвитку територій у Східному регіоні України". Організаторами заходу виступили Національний інститут стратегічних досліджень(НІСД) та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ХарРІ НАДУ). Було обговорено механізми залучення громадян територіальних громад до участі в розвитку своїх територій у Східному регіоні України. Особливу увагу учасники заходу приділили темі завершення реформи децентралізації та можливостям, які вона надала об’єднаним громадам, а також фінансовій спроможності та великій ролі мешканців у всіх цих процесах.
Плідно, цікаво, насичено, позитивно!