Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2019 12:30

Щорічно селищною радою в громаді проводяться заходи, приcвячені вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Так, 13 грудня в смт Пісочин відбувся мітинг з нагоди пам’ятної дати - Дня закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Проведено панахиду в пам’ять про загиблих і померлих учасників ліквідації наслідків аварії. Присутні вшанували пам’ять покійних хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
Зі словами подяки до ліквідаторів звернувся керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андрій Владиславович Уманцев. Своїми спогадами про ці трагічні події поділився з присутніми голова Пісочинської спілки «Союз Чорнобиль» Іван Григорович Шелест.
Безмежно вдячні всім, хто гідно виконав свій громадянський обов’язок! Честь і слава Вам, шановні ліквідатори!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФОТОАЛЬБОМ