День вшанування пам`яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Дата: 14.12.2019 06:43

26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших у світовій історії техногенних катастроф -  вибух атомного реактора на енергоблоці №4 Чорнобильської АЕС. 900 000 людей взяли участь у ліквідації катастрофи: пожежні, співробітники міліції, медпрацівники, військовозобов’язані. Навіть короткий час, проведений в зоні відчуження, серйозно відобразився на їх здоров’ї. Більшість з ліквідаторів заплатили за це здоров’ям та життями.

14 грудня 1986 року було завершене будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Він був зведений спільними зусиллями 90 тисяч осіб.

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви!

Незважаючи на смертельну загрозу для свого життя, вони зробили все, щоб захистити мирних мешканців від жахливої трагедії!

Низький уклін Вам, герої!