Привітання з Днем народження Кісєльової Л.Г., депутата Пісочинської селищної ради
Дата: 16.12.2019 07:04
Кількість переглядів: 361
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8ccfab11c930af657d8064bde58fa62c.jpg)
Вітаємо з Днем народження Кісєльову Людмилу Григорівну, депутата Пісочинської селищної ради!
Щирість та принциповість, відповідальність та працелюбність – визначні риси Людмили Григорівни. Її бажання допомогти іншому – чудовий приклад людяності!
Шановна Людмило Григорівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання втілення всіх заповітних мрій! Нехай здоров’я завжди буде міцним, а наснага на нові професійні звершення – нескінченою. Любові та злагоди та добробуту в родині, успіхів у всіх сферах життя, вірних друзів і надійних однодумців.
З Днем народження!
« повернутися