Привітання з Днем народження Маслянки Т.О., спеціаліста 2 категорії з оформлення документів по нарахуванню субсидій.

Дата: 17.12.2019 07:00

Вітаємо  з Днем народження Маслянку Тетяну Олександрівну, спеціаліста 2 категорії з оформлення документів по нарахуванню субсидій загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна Тетяно Олександрівно! Від щирого серця бажаємо Вам завжди відчувати радість та задоволення від життя! Нехай кожен день дарує приємності, яскраві позитивні враження та нові успіхи. Ваш професіоналізм та досконале знання всіх тонкощів професії, добра вдача та життєрадісність, неповторне відчуття гумору та доброзичливість викликають захоплення та щиру повагу! Хай у Вашій родині панують злагода та добробут, міцне здоров’я сприяє новим звершенням, а у Вашому прекрасному серці завжди квітне весна!