Відкриття новорічної ялинки в мікрорайоні Мобіль
Дата: 18.12.2019 09:40
Кількість переглядів: 364
Відкриттям новорічної ялинки в мікрорайоні Мобіль розпочалась низка святкових заходів до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва в нашій громаді. Красуня ялинка вразила своїм святковим убранням як маленьких, так и дорослих. Радісний настрій та душевна атмосфера панували на заході. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав всіх присутніх на святі, побажав міцного здоров`я та добробуту, втілення мрій і успіхів у всіх починаннях. Весели ігри та запальні танці, цікаві конкурси й лотерея з чудовими призами, солодощі від Пісочинської селищної ради для діточок, виступи улюблених артистів Пісочинської селищної ради подарували всім незабутні враження. З прийдешніми святами, миру та благополуччя, шановні мешканці громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5c54e8929c31c68b55e323fda67e6ac7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a00ca2cfa0e18c608086d9c66b8b8183.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5430524c56d3ccbcb253587dfdda285a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e1f14163c639ac260afc1d0e8b66964c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/99a2d940f5e7507cf948aa08a9732c0d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/12dbf46e05080269ae4250e51914426b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/223161572514d53508ff576e385a612f.jpg)
« повернутися