Вітаємо з прийдешнім святом – Днем Святого Миколая, чудотворця, благодійника та чарівника!

Дата: 18.12.2019 22:51

За переказами Святий живе на небесах, але раз на рік, у ніч на 19 грудня, спускається на землю. Він  приходить до діточок і приносить їм подарунки за гарне навчання та зразкову поведінку, а також за повагу до батьків і літніх людей.

За життя Миколай зцілював калік і хворих, але найбільшою його заслугою було те, що він безмірно любив всіх людей та цінував кожну окрему людину. Все його життя — це символ любові та служіння людям!

Шановні мешканці громади – маленькі та дорослі! Зі чудовим святом — Днем Святого Миколая! Це прекрасний привід подарувати своїм близьким чарівне відчуття радості, щастя та здійснення мрії! Бажаємо всім діткам отримати приємні подарунки, а батькам — миру та благополуччя!