Дякуємо за допомогу!
Дата: 21.12.2019 11:25
Кількість переглядів: 356
Висловлюємо щиру вдячність робітникам відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради на чолі з начальником Ужченко В.І. за надану допомогу!
21 грудня вони взяли активну участь у підготовці приміщення дитячого садочка в мікрорайоні «Надія» для розстановки меблів. Це – добра справа на благо нашої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bc7db08e1c753369c5a8317f22459472.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6af8b226eb91ace8426a0d4fffa88d3b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7d85f06c7cd4920a700d0edd4596e073.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8d3a195d3c51378efba914b8ef7fede1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6ba0565939685c57a1e7e5b53abd7803.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/73f6c528cb9e0145ebb7a99d1929836d.jpg)
« повернутися