Відкриття Новорічної ялинки в смт Коротич
Дата: 21.12.2019 15:42
Кількість переглядів: 393
19 грудня в смт Коротич відбувся святковий захід з нагоди Дня Святого Миколая. Чудове свято подарувало радісний настрій як маленьким, так і дорослим мешканцям селища.
З прийдешніми святами присутніх привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Він побажав всім мешканцям округу миру, щастя, міцного здоров`я та добробуту, успіху у всіх справах, любові та злагоди в родинах. Учні Коротичанського ліцею подарували присутнім неповторне казкове дійство: вони читали вірші, співали народні пісні та заряджали всіх своєю позитивною енергетикою.
Дуже зраділи діти появи Святого Миколая, а коли запалала вогниками гірлянд красуня – ялинка, вони не змогли стримати свого захоплення! Кожна дитина у цей день отримала солодощі від Пісочинської селищної ради. Гарне родинне свято запам`ятається всім своєю душевною атмосферою!
Зі святами, шановні мешканці Пісочинської громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/40d60ef0aa7bb74c1e3b2099c72c03ed.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d0c0a482d9aa7eff618e584efd41586f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2167c746ad87c9ee4f1df2fe42c1942a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/45630e4f215d66326b54c97415d6f877.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9b8572b1a1343019ab7cb1678f7e8437.jpg)
« повернутися