Екскурсія до початкової школи з дошкільним відділенням в м-ні Надія
Дата: 21.12.2019 16:20
Кількість переглядів: 358
21 грудня депутатський корпус Пісочинської селищної ради взяв участь в екскурсії до початкової школи з дошкільним відділенням в мікрорайоні Надія. Чудові світлі приміщення, яскраві малюнки, які сповнюють теплом та дарують позитивні емоції, сучасні умови для виховання та навчання підростаючого покоління – нова школа стане справжньою перлиною нашої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bf0a4c3caa769373e8c0526ce7bc4f27.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/da0f44909d44fc094cc4ce1bdc5219b8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5797d4885f722dbac6e754b3e03ea92d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a988daabc8f56a2e728e62bbeec1636c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c4c2176ac54026b8a02430c573ca8956.jpg)
« повернутися