Вітаємо із заслуженою нагородою представників нашої громади - Іньякова Микиту та Шестакова Олександра!

Дата: 23.12.2019 11:22

21 грудня в Колонній залі Київської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців та призерів Чемпіонатів та Кубків України з автомобільного спорту за підсумками спортивного сезону 2019 року. У цей день свої нагороди отримали переможці та призери Чемпіонатів та Кубків України, які відбулись у 2019 році, керівники відокремлених підрозділів FAU, комітетів та робочих груп КАС FAU, ветерани автомобільного спорту та інші почесні гості.

Від щирого серця вітаємо із заслуженою нагородою представників нашої громади - Іньякова Микиту та Шестакова Олександра, переможців у національній серії з трофі-рейдів «КУБОК АМАТОРІВ» залікова група ТР-0!

Нових успіхів, яскравих вражень від цікавих змагань, натхнення та наснаги на нові звершення! Пишаємось Вами!