Вітаємо із заслуженою нагородою представників нашої громади - Іньякова Микиту та Шестакова Олександра!
Дата: 23.12.2019 11:22
Кількість переглядів: 322
21 грудня в Колонній залі Київської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців та призерів Чемпіонатів та Кубків України з автомобільного спорту за підсумками спортивного сезону 2019 року. У цей день свої нагороди отримали переможці та призери Чемпіонатів та Кубків України, які відбулись у 2019 році, керівники відокремлених підрозділів FAU, комітетів та робочих груп КАС FAU, ветерани автомобільного спорту та інші почесні гості.
Від щирого серця вітаємо із заслуженою нагородою представників нашої громади - Іньякова Микиту та Шестакова Олександра, переможців у національній серії з трофі-рейдів «КУБОК АМАТОРІВ» залікова група ТР-0!
Нових успіхів, яскравих вражень від цікавих змагань, натхнення та наснаги на нові звершення! Пишаємось Вами!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/51ceccd89efaf96adac208928a4421f0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4fd3eae6c3a1dfcef72e23a2065ef91e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/210d21991acf3dc02bb0531f55f965a9.jpg)
« повернутися