Привітання з Днем народження Шепель Т.О., депутата Пісочинської селищної ради.

Дата: 24.12.2019 06:45

Вітаємо з Днем народження депутата Пісочинської селищної ради  Шепель Тетяну Олександрівну!

Професіонал високого рівня, надзвичайно компетентна та цілеспрямована, Тетяна Олександрівна досконало знає  свій  виборчий  округ, його особливості та потреби. Її любов до рідного краю, турбота про добробут громади викликають захоплення та глибоку повагу,  а  позитивна енергетика, щирість та доброзичливість дарують оточуючим гарні радісні емоції.

Шановна Тетяно Олександрівно! У цей святковий день прийміть наші найщиріші побажання  щастя  й благополуччя, міцного здоров`я та наснаги на нові звершення. Нехай любов і злагода панують у Вашій родинній оселі, життя буде сповнене яскравими фарбами,  всі плани успішно втілюються в життя.