Привітання з новорічними святами учнів Березівської ЗОШ та вихованців Пісочинського ЗДО №1

Дата: 26.12.2019 20:07

26 грудня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай та в.о. старости Березівського старостинського округу  Ігор Штода привітали з прийдешніми новорічними святами учнів Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Радісні діти в святковому вбранні, гарній настрій всіх присутніх на заході, щирі вітання та побажання – все сприяло святковій атмосфері!

Також у цей день селищний голова завітав на святкові заходи до Пісочинського ЗДО №1. Він з теплими побажаннями звернувся до діточок та їх батьків та зазначив ту велику увагу, яка приділяється в громаді створенню комфортних умов для виховання підростаючого покоління.

Солодкі подарунки до свят отримали як учні Березівської школи, так і маленькі вихованці садочка.