Привітання з новорічними святами учнів Березівської ЗОШ та вихованців Пісочинського ЗДО №1
Дата: 26.12.2019 20:07
Кількість переглядів: 630
26 грудня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай та в.о. старости Березівського старостинського округу Ігор Штода привітали з прийдешніми новорічними святами учнів Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Радісні діти в святковому вбранні, гарній настрій всіх присутніх на заході, щирі вітання та побажання – все сприяло святковій атмосфері!
Також у цей день селищний голова завітав на святкові заходи до Пісочинського ЗДО №1. Він з теплими побажаннями звернувся до діточок та їх батьків та зазначив ту велику увагу, яка приділяється в громаді створенню комфортних умов для виховання підростаючого покоління.
Солодкі подарунки до свят отримали як учні Березівської школи, так і маленькі вихованці садочка.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/22b497e4c51d2070f23a0c96f7726627.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/530318b369c8966ccfb77e9895639c7b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4953c991c1b326305a1c708798183a4a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/edce788a6b960ec554f72b367422e787.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/772be962e1add8b289bce733f65014ad.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/56cb39e91293d224591e4a18051dc266.jpg)
« повернутися