Новорічні привітання від Пісочинського селищного голови
Дата: 27.12.2019 16:05
Кількість переглядів: 341
27 грудня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з прийдешніми новорічними святами представників місцевого самоврядування смт Коротич, колективи Пісочинського та Коротичанського ліцеїв, Пісочинського ЗДО №2, Коротичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) та Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок». З щирими теплими побажаннями щастя та добробуту селищний голова звернувся до дорослих та юних мешканців громади, а приємні солодкі подарунки підкреслили святкову атмосферу цього дня! Зі святами, шановні мешканці нашої дружньої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/71956e10f3027d2fce1c5c9b24627c46.jpg)
« повернутися