Прем’єра  святкової новорічної розваги «В пошуках Діда Мороза» смт Березівка

Дата: 29.12.2019 22:59

29 грудня в Березівському будинку культури за підтримки Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та в.о. старости Березівського старостинського округу Ігоря Штоди відбулась прем’єра  святкової новорічної розваги «В пошуках Діда Мороза». Авторами, режисерами та акторами цього казкового дійства стали представники  ініціативної  групи молоді Березівки. У ході вистави акторами проводились веселі конкурси та ігри, а переможці отримували солодкі призи.  Гарною радісною атмосферою був сповнений будинок культури, адже яскраві дитячі усмішки та сміх –найбажаніша винагорода дорослим! Солодощі від Пісочинської селищної ради стали для діточок приємним святковим подарунком. Дякуємо нашій молоді за любов до рідного краю, небайдужість та активну життєву позицію! Пишаємось вами, наше прекрасне юне покоління!