Привітання з Днем народження Григорової Т.Г., депутата Пісочинської селищної ради
Дата: 01.01.2020 07:11
Кількість переглядів: 366
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/93c5984e53f600bfd11dab5bdac1e9a1.jpg)
Вітаємо з Днем народження Григорову Тамару Григорівну, депутата Пісочинської селищної ради!
Шановна Тамаро Григорівно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого радісного настрою. Хай у Вашій дружній родині завжди пануватиме любов і добробут, а успіхі дітей дарують відчуття гордості та задоволення. Для багатьох поколінь нашої громади Ви стали наставником, а також взірцем мудрості, порядності, щирості та доброзичливості. Нехай Ваші професійні досягнення завжди сприяють процвітанню нашої громади!
З Днем народження!
« повернутися