Привітання з Днем народження Філярскої Г.М., Почесного громадянина Пісочина

Дата: 01.01.2020 08:14

Вітаємо з Днем народження Філярскую Галину Миколаївну, Почесного громадянина Пісочина!

Шановна Галино Миколаївно! Бажаємо Вам завжди відчувати любов та підтримку оточуючих, радість від успішного втілення задумів і планів. Ваш особистий вклад у розвиток культурної сфери нашої громади є неоціненним, а прихильність до свого покликання викликає нашу щиру повагу! Зичимо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, позитивних вражень і приємностей щодня.