Привітання з Днем народження Філярскої Г.М., Почесного громадянина Пісочина
Дата: 01.01.2020 08:14
Кількість переглядів: 311
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e7800b1b4e4b6e88f69165431f85e32b.jpg)
Вітаємо з Днем народження Філярскую Галину Миколаївну, Почесного громадянина Пісочина!
Шановна Галино Миколаївно! Бажаємо Вам завжди відчувати любов та підтримку оточуючих, радість від успішного втілення задумів і планів. Ваш особистий вклад у розвиток культурної сфери нашої громади є неоціненним, а прихильність до свого покликання викликає нашу щиру повагу! Зичимо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, позитивних вражень і приємностей щодня.
З Днем народження!
« повернутися