Привітання з юбілеєм Ярошенко Н.Є., головного бухгалтера Коротичанського старостинського округу

Дата: 04.01.2020 07:07

Вітаємо з ювілеєм Ярошенко Наталію Євгеніївну, головного бухгалтера Коротичанського старостинського округу!

Шановна Наталіє Євгенівно! Від щирого серця зичимо Вам життя сповненого щастя, любові, успіху! Ваш високий професіоналізм і неймовірна  відповідальність, любов до рідного краю, тактовність та доброзичливість до оточуючих викликають захоплення та повагу. Нехай у Вашій родині завжди пануватимуть злагода та добробут, підтримка колег надихає на нові звершення, а кожен день дарує нові яскраві позитивні враження!

З ювілеєм!