Привітання з Днем народження Явдошенко Л.В., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради
Дата: 06.01.2020 07:21
Кількість переглядів: 335
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/731bb7eefd72286fe0667e48f9c90ebd.png)
Вітаємо з Днем народження Явдошенко Любов Василівну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Любове Василівно! Ваша відповідальність і сумлінна праця, прихильність до свого благородного покликання, людяність і порядність викликають повагу та справжнє захоплення!
Від щирого серця бажаємо Вам здійснення всіх заповітних мрій! Нехай здоров’я завжди буде міцним, а настрій – бадьорим, в родині пануватимуть злагода та добробут, а професійні успіхи сприяють процвітанню нашої громади та благополуччю її мешканців.
З Днем народження!
« повернутися