Привітання з Днем народження Панченко А.Г., прибиральника службових приміщень Пісочинської селищної ради.
Дата: 07.01.2020 07:00
Кількість переглядів: 511
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4663b4693e7a939f2a03bdfbac74ad7c.jpg)
Вітаємо з Днем народження Панченко Аллу Григорівну, прибиральника службових приміщень Пісочинської селищної ради!
Шановна Алло Григорівно! Прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я та бадьорого настрою. Нехай у Вашій родині завжди панують любов, злагода та добробут. Зичимо радісних вражень і приємностей щодня, спілкування з люблячими людьми, успіхів у всіх сферах Вашого життя. Дякуємо за Вашу відповідальність і працелюбність, за щирість і людяність, а також за доброзичливе ставлення до оточуючих!
З Днем народження!
« повернутися