Привітання з Днем народження Підченка М.М., водія автотранспортних засобів (автобуса) Пісочинської селищної ради
Дата: 09.01.2020 07:00
Кількість переглядів: 403
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b0cd87bb84f69ff7b22420fc1359d47e.jpg)
Вітаємо з Днем народження Підченка Миколу Михайловича, водія автотранспортних засобів (автобуса) Пісочинської селищної ради!
Шановний Миколо Михайлович! У цей святковий день прийміть наші побажання міцного здоров`я та радісного бадьорого настрою. Ваша працелюбність, високий професіоналізм і відповідальне ставлення до своїх обов`язків викликають щиру повагу! Нехай злагода та добробут в родині дарують Вам наснагу на нові життєві звершення, професійні успіхи сприяють процвітанню нашої громади, а душевне спілкування з вірними друзями дарує справжню насолоду.
З Днем народження!
« повернутися