9 січня відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.

Дата: 09.01.2020 18:06

Перед початком засідання заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції ГУ НП у Харківській області Сергій Михайлович Ізотов, начальник Харківського ВП ГУ НП у Харківській області Олександр Олександрович Козленко, начальник Люботинського ВП Харківського ВП ГУ НП у Харківській області Ярослав Володимирович Жидовцев разом з Пісочинським селищним головою Олегом Олександровичем Чернобаєм представили громаді 4-ох поліцейських офіцерів громади. У липні 2019 року Пісочинська ОТГ підписала Меморандум про співпрацю з поліцією та підтримку проєкту "Поліцейський офіцер громади". Поліцейські офіцери будуть працювати на території всіх населених пунктів Пісочинської об’єднаної громади, щоденно забезпечуватимуть громадський порядок, оперативно реагуватимуть на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. За кошти Пісочинської селищної ради у службовому приміщенні поліцейських, яке знаходиться у мікрорайоні «Мобіль», виконано ремонт, придбано меблі, оргтехніку.

Члени виконкому заслухали звіт виконавчого комітету Пісочинської селищної ради за 2019 рік, затвердили план роботи на 2020 рік та розглянули такі основні питання: про затвердження висновків органу опіки та піклування, про затвердження звітів опікунів (піклувальників) дітей-сиріт щодо виконання ними обов’язків за 2019 рік, про присвоєння поштових адрес житловим будинкам, про переведення садових будинків у житлові, квартирні питання, про проведення заходів до Хрещення Господнього, Дня Соборності України та інші.