Увага! Важлива інформація!
Дата: 14.01.2020 12:35
Кількість переглядів: 2538
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7d6c2b3081a159a943bf53e49ab7d019.jpg)
Шановні мешканці!
За даними Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, 15 січня, о 14:25, в регіоні буде здійснена планова перевірка засобів оповіщення населення.
Почувши уривчасте звучання електросирен, яке означає: «Увага всім!», необхідно увімкнути телебачення UA:Харків або радіомовлення на частоті 106,1 МГц для прослуховування повідомлень, що передаються.
Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
« повернутися