Привітання з ювілеєм Костенка С.В., пожежного місцевої пожежної команди -1 Пісочинської селищної ради
Дата: 13.01.2020 08:16
Кількість переглядів: 359
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/45f7ad145ba616436577963567c08c57.jpg)
Вітаємо з ювілеєм Костенка Сергія Володимировича, пожежного місцевої пожежної команди -1 Пісочинської селищної ради!
Шановний Сергію Володимировичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я та невичерпної наснаги на добрі справи! Зичимо втілення всіх планів і задумів. Нехай прихильність долі, любов, злагода й добробут в родині, підтримка вірних друзів і товаришів по службі сприяють новим професійним успіхам на благо нашої громади! Щиро вдячні за Ваш благородну роботу!
З ювілеєм!
« повернутися