Участь Пісочинського селищного голови Олега Чернобая у роботі практичного семінару з вивчення кращих практик формування мережі надання соціальних послуг у громаді.

Дата: 16.01.2020 15:47

16 січня за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та директора Департаменту соціального захисту населення  Харківської обласної державної адміністрації Юрія Шпараги на базі Чугуївської міської ради для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування Харківської області відбувся практичний семінар з вивчення кращих практик формування мережі надання соціальних послуг у громаді.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай і представники селищної ради також брали участь у роботі практичного семінару у Чугуєві.

Учасники семінару ознайомилися з інноваційними підходами до організації надання соціальних послуг на прикладі Чугуївської міської ради.