Привітання з Днем народження Літвінця М.І., робітника з благоустрою Коротичанського старостинського округу.
Дата: 17.01.2020 06:50
Кількість переглядів: 375
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fbb3a7480c27c9914fd8837086d1da5e.jpg)
Вітаємо з Днем народження Літвінця Михайла Івановича, робітника з благоустрою Коротичанського старостинського округу!
Шановний Михайло Івановичу! Від щирого серця бажаємо Вам успіху у всіх починаннях! Хай здоров’я завжди буде міцним, настрій бадьорим, а злагода та добробут в родині дарують наснагу на нові звершення. Вдячні за Ваше відповідальне ставлення до професійних обов’язків і сумлінну працю задля розвитку нашої громади! Нехай у Вашому оточенні будуть люблячі, вірні люди!
З Днем народження!
« повернутися