Привітання з ювілеєм Шило Л. А., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.
Дата: 17.01.2020 07:00
Кількість переглядів: 546
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/56c9c968fe240aa8f3882bb4867164c0.jpg)
Щиросердно вітаємо з ювілеєм Шило Людмилу Анатоліївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Людмило Анатоліївно! Безмежно вдячні за Вашу благородну роботу, відповідальність і працелюбність! Нехай у Вашій родині пануватимуть любов і гармонія, взаєморозуміння та добробут, а нові професійні успіхи даруватимуть гордість і задоволення! Міцного здоров’я, наснаги на добрі справи, радості та приємностей щодня!
З ювілеєм!
« повернутися