Привітання з Днем народження Дубровської І.І., інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради.
Дата: 17.01.2020 07:10
Кількість переглядів: 422
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/25d6ca93c9e743167f70b3e62de02282.jpg)
Вітаємо з Днем народження Дубровську Ірину Ігорівну, інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради!
Високий професіоналізм і досконале розуміння своїх обов’язків, надзвичайна небайдужість і людяність до оточуючих, а також добра вдача та позитивна аура – визначні риси Ірини Ігорівни.
Нехай кожен день дарує Вам тільки приємності, дорога Ірино Ігорівно! У Вашій прекрасній родині завжди пануватимуть любов і злагода, добробут і успіх! Зичимо Вам яскравого, сповненого щастям життя, втілення всіх заповітних мрій, нових професійних досягнень на благо нашої громади!
З Днем народження!
« повернутися