Привітання з Днем народження Смирнової Т.А., робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради.
Дата: 18.01.2020 06:58
Кількість переглядів: 340
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/19b755049e554c3162c4e4bf7d1f29e5.jpg)
Вітаємо з Днем народження Смирнову Тетяну Анатоліївну, робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради!
Шановна Тетяно Анатоліївно! Щиро вдячні Вам за сумлінну працю, яка безпосередньо сприяє розвитку нашої громади. Ваше відповідальне ставлення до обов’язків – приклад для наслідування! Бажаємо Вам міцного здоров’я та завжди бадьорого настрою, втілення мрій, та нескінченної наснаги на добрі справи. Нехай у Вашій родині пануватимуть любов, взаєморозуміння та добробут, а серце ніколи не покидає весна!
З Днем народження!
« повернутися