Новини благоустрою громади.

Дата: 19.01.2020 22:55

Сумлінно та ретельно виконують свої професійні обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради!

Щоденно, навіть у свята, незважаючи на погодні умови проводяться роботи з очищення від сміття території мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі зони відпочинку - соснового бору та прибережної смуги річки Уди.

Лише за останню неділю представниками відділу було проведено наступні роботи:

- очищені  від сміття вулиці Автомобільна, Кооперативна, Слобідська, Партизанська, Харківська, Паркова, Лісна, Санаторна, Рощинська, Поштова; - проведено збір мусору на  розворотному  колі автобусу в с. Надточії;

- ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище на території Рижовського парку, яке вже почало розростатися;

- взято участь у вивезенні ялинок та негабаритного сміття з території громади.

- до Водохреща належним чином підготовлено місце для проведення хрещенських купань в зоні відпочинку у м-ні Мобіль.

Дякуємо робітникам відділу за відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Щиро вдячні мешканцям, які дбайливо ставляться до навколишнього середовища нашого рідного краю!