Привітання з Днем народження Тимченко К.А., Почесного громадянина Пісочина.
Дата: 20.01.2020 09:12
Кількість переглядів: 372
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/703a840faaa0f218ad0bd96bb85e9c4a.jpg)
Вітаємо з Днем народження Тимченко Катерину Андріївну, Почесного громадянина Пісочина!
Шановна Катерино Андріївно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою! Багато поколінь мешканців нашого селища люблять і поважають Вас як видатного Учителя, надзвичайно порядну та щиру людину. За 65 років педагогічної праці у нашій громаді Ви стали взірцем для наслідування! Нехай життя дарує Вам тільки приємності , в родині панують злагода та добробут, всі задуми успішно втілюються, а професійні успіхи як завжди сприяють процвітанню нашої громади.
З Днем народження!
« повернутися