Привітання з Днем народження Троянової С.М., славетної майстрині нашої громади, керівника групи «Здоров`я» Комунального закладу «ФОК «Мобіль».
Дата: 20.01.2020 10:05
Кількість переглядів: 542
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6467abe5e6332ad61429b0ae3dd7893f.jpg)
Вітаємо з Днем народження Троянову Світлану Миколаївну, славетну майстриню нашої громади, керівника групи «Здоров`я» Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!
Шановна Світлано Миколаївно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання нескінченної творчої наснаги. Нехай здоров`я завжди буде міцним, настрій – радісним, всі мрії здійснюються. Ваші різноманітні таланти та людські чесноти викликають справжнє захоплення! Зичимо квітучої прекрасної весни у серці, злагоди та благополуччя у родині, нових звершень у всіх сферах життя!
З Днем народження!
« повернутися