Привітання з Днем народження Вільхівської О.В., діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради.
Дата: 22.01.2020 07:43
Кількість переглядів: 359
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8e5862817ce98970b04edc8dc7608eb4.jpg)
Вітаємо з Днем народження Вільхівську Ольгу Володимирівну, діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!
Шановна Ольго Володимирівно! Ваш високий професіоналізм та компетентність, відповідальність, людяність і доброзичливість викликають щиру повагу оточуючих, а добра вдача та неймовірно позитивна енергетика дійсно зачаровують!
Нехай у Вашому житті завжди панує любов і щастя! Міцне здоров’я забезпечить наснагу на нові професійні звершення, а злагода та благополуччя в родині дарують творче натхнення на нові задуми.
З Днем народження!
« повернутися