Увага! Відкрито реєстрацію заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Дата: 23.01.2020 15:11

Увага! Шановні мешканці!

21 січня відкрито реєстрацію заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних  громад «Разом в майбутнє» у 2020 році. Прийом проєктних заявок буде здійснюватися до 17:00 01 березня 2020 року. Реєстрація заявок здійснюється на сайті Харківської обласної ради за посиланням: http://oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future.

До участі у конкурсі запрошуються:

• перша - громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради) та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, які зареєстровані згідно з чинним законодавством України;

• друга - сільські, селищні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проєктів, розроблені у рамках співробітництва територіальних громад.

Кожен конкурсант розробляє проєкти за наступними номінаціями:

• - «Добробут та розвиток громад» - до цієї номінації відносяться проєкти соціального спрямування, які реалізовуються, як правило, на об’єктах соціально-культурного значення бюджетної сфери;

• - «Благоустрій та охорона довкілля» - проєкти, направлені на благоустрій населених пунктів та впровадження екологічних заходів;

• - «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму» - проєкти, по збереженню культурної, духовної спадщини та заходи по розвитку туризму.

Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

• для першої категорії учасників – до 300,0 тис. гривень;

• для другої категорії учасників – до 1 500,0 тис. гривень.

З детальною інформацією щодо умов та порядку проведення обласного конкурсу можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради за посиланням: http://oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future.

Телефони для довідок: (057) 715-72-64, (057) 700-53-08 ( відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради).