Дбаємо про надійне та безперебійне постачання питної води населенню громади.
Дата: 24.01.2020 15:57
Кількість переглядів: 325
Шановні мешканці! Раніше ми інформували Вас о ремонтних роботах, що проводяться на артезіанській свердловині по вулиці Пирогова, 9 у селищі Пісочин. Наразі облаштовано технічні сходинки для обслуговування свердловини.
Робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» проведено заміну глибинного насосу та електричного кабелю на артезіанській свердловини №35 по вул. Рай-Оленівська, будинок 7а.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/80180b645bb43714449da04b341f23a8.jpg)
« повернутися