Увага! Надзвичайний випадок!

Дата: 26.01.2020 10:45

Фото без описуНезважаючи на неодноразові попередження селищної ради про існуючу небезпеку перебування на тонкому льоді, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на водоймах, а діти намагаються здійснювати прогулянки по льоду.

Так, сьогодні, 26 січня, о 07:50 ранку на річці Уди  біля мікрорайону Мобіль рибалка провалився під лід. Місцева мешканка, яка стала свідком нещасного випадку, зателефонувала до служби порятунку. Але ще до прибуття рятівників людині допомогли вибратися з льодової пастки інші рибалки.

Шановні мешканці! Закликаємо Вас зважити на те, що в подібних випадках існує реальна загроза для Вашого життя та здоров’я!

Щиро вдячні місцевій мешканці Гончаровій Т.С., яка викликала представників ДСНС, за небайдужість та активну громадську позицію!

Нагадуємо Вам, що телефон служби порятунку ДСНС України – 101!