Новини благоустрою громади. Очищення території від сміття.

Дата: 26.01.2020 12:07

Ретельно та відповідально, враховуючи звернення мешканців – саме так виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.

Щоденно, незважаючи на погодні умови вони проводять роботи з очищення від сміття території мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі зони відпочинку - соснового бору та прибережної смуги річки Уди.

Також за останню неділю були очищені від сміття вул: Клубна, Шкільна, Надточіївська, Автомобільна, 1-го Травня, Партизанська та пров. Квітневий.

Взято активну участь у зборі та вивезенні  ялинок, а також  негабаритного сміття з території громади.

Миттєво відреагували представники відділу на звернення у соціальній мережі Facebook (а саме на сторінці офіціальної групи селищної ради) від місцевих мешканців щодо прохання  ліквідувати  несанкціоновані звалища біля кладовища у с. Надточії та по вул. 1-го травня в сел. Пісочин.

Шановні мешканці! Чистота та порядок у нашому рідному краю – наша спільна справа! Дотримання правил благоустрою – це ПРОЯВ ПОВАГИ до нелегкої праці робітників, які створюють для всіх нас комфортні умови проживання та забезпечують належний санітарний стан.

Звертаємося з проханням до мешканців мікрорайону Мобіль не викидати новорічні ялинки до узбережжя річки Уди, а складати біля контейнерних майданчиків.

Також нагадуємо, що працює програма пільгового вивезення ТПВ для мешканців Пісочинської громади.

Майбутнє екології нашого рідного краю значно залежить від кожного. Ми варти того, щоб жити у чистому навколишньому середовищі!