Дбаємо про комфортні умови для виховання та навчання юного покоління.
Дата: 28.01.2020 20:31
Кількість переглядів: 294
Проведено електромонтажні роботи в Комунальному закладі «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». У приміщенні актової зали та медичного куточка замінено електропроводку, встановлено світильники, додаткові розетки та вимикачі. Планується проведення подібних робіт у бібліотеці освітнього закладу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/db8bd0784c12bf10c0f8d740d18da66d.jpg)
« повернутися