Зустріч щодо проекту «Капітальний ремонт спортивної зали Комунального закладу «Коротичанський ліцей».
Дата: 29.01.2020 13:27
Кількість переглядів: 352
Відбулася зустріч головного спеціаліста з питань містобудування та архітектури Пісочинської селищної ради Коротовських А.В. з представниками проектної організації щодо проекту «Капітальний ремонт спортивної зали Комунального закладу «Коротичанський ліцей».
У ході зустрічі були вирішені питання про необхідність поліпшення якості будівельних робіт з метою заощадження бюджетних коштів, уточнено строки проведення робіт.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c5ac9a1d5fd9f4c665c16cf80a88af3b.jpg)
« повернутися