Увага! Важлива інформація!

Дата: 30.01.2020 16:58

Шановні отримувачі пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

Управління соціального захисту населення ХРДА повідомляє, що до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого Постановою КМУ від 17.04.2019 № 373 внесено зміни в частині надання можливості переходу на готівкову форму протягом опалювального (неопалювального) сезону.

Так, у разі подання заяви після 15 жовтня (травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону перехід на готівкову форму виплати можливий лише шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку.

Для переходу на готівкову форму виплати пільговику потрібно надати наступний пакет документів, а саме:

• Заяву на готівку довільної форми;
  • Заяву (виписку) про відкриття рахунку.

Документи можуть бути надані безпосередньо до Управління соціального захисту населення за адресою: м. Харків, пр-т. Гагаріна, 157-А, каб. 27 або через спеціалістів з нарахувань субсидії та соціальних допомог Пісочинської селищної ради.

Довідки за телефонами: 742-73-61 або 703-16-03 Фото без опису