Поліцейський офіцер громади.
Дата: 30.01.2020 07:13
Кількість переглядів: 342
28 січня до Люботинського ВП Харківського ВП ГУПН В Харківській області надійшло звернення громадянина про те, що за місцем його мешкання невідома особа відкрито заволоділа його речами (велосипед, моб. телефон, планшет 2 шт).
По гарячим слідам поліцейськими офіцерами громади Піочинської ОТГ спільно з оперативними робітниками Люботинського ВП було викрито особу яка скоїла вище вказаний грабіж. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 КК України.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/302c569c6d94f23844a4ad86875364f1.jpg)
« повернутися