Новини благоустрою громади. Очищення території від сміття.

Дата: 02.02.2020 16:24

Щоденно, незважаючи на погодні умови, працівники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проводять роботи з очищення від сміття території мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку - соснового бору і прибережної смуги річки Уди) та Надія.

Окрім цього, за останній  період були очищені від сміття вулиці: Васильківська, Автомобільна, Транспортна (біля Пісочинського ЗДО №2), Шкільна, Гоголя; провулок Квітневий.

Проведені роботи по очищенню підбортовкі від Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» до виїзду з мікрорайону Мобіль, а також по вулиці Набережний (між гаражів).

Очищено від сміття туалет, який знаходиться в зоні відпочинку мікрорайону Мобіль. На жаль, у його приміщенні  виникло та розросталося стихійне сміттєзвалище.

Шановні мешканці! Чистота та порядок у нашому рідному краю – наша спільна справа! Нагадуємо Вам, що на території Пісочинської громади організовано та систематично проводиться вивезення твердих побутових відходів. При заключенні договору на підставі комплексної програми надаються пільги пенсіонерам та іншим представниками пільгового контингенту.