ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ ДЛЯ АБОНЕНТІВ,  ЯКІ ЗАПИТАНІ ВІД АРТЕЗІАНСЬКИХ СВЕРДЛОВИН

Дата: 03.02.2020 13:30

Частина приватного сектору смт Пісочин (нагірна частина та район санаторію «Роща»), частина приватного сектору сел. Рай-Оленівка та багатоквартирні будинки по вул. Рай-Оленівська охоплені мережею централізованого водопостачання,  вода в яку подається із артезіанських свердловин. Надавачем комунальної послуги з  централізованого водопостачання та водовідведення населенню у визначених районах смт Пісочин є комунальне підприємство КП «Пісочинське ВУЖКГ». Вартість послуги з централізованого холодного водопостачання для населення складає 6.62 грн. за метр кубічний, за послугу централізованого водовідведення  6.20 грн. за метр кубічний. Тариф встановлено у 2017 році й до теперішнього часу не змінювався.

За попередніми розрахунками, які проведено підприємством - надавачем послуги з урахуванням вартості витрат на утримання свердловин, регламентного аналізу якості води, поточного ремонту водопроводу, заміни і обслуговування насосів, вартості електроенергії, транспортних витрат, заробітної платні адміністративного та обслуговуючого персоналу фактична вартість послуг  станом на 01.01 2020 року складає :

• послуга з централізованого водопостачання  15.10 грн. за метр кубічний;
  • послуга з централізованого водовідведення   8.20 грн. за метр кубічний.

Також до розгляду надано інформацію щодо діючих та запланованих тарифів з аналогічної послуги у найближчих населених пунктах, та населених пунктах Харківського регіону.

Населений пункт

вартість послуги з холодного водопостачання , грн/метр куб.

вартість послуги з водовідведення , грн/метр куб.

Загальна вартість послуги, грн.

м. Харків  2019 рік

30.84

34.80

65.64

смт Пісочин мікрорайони «Мобіль» «Надія»

12.25

6.26

18.51

м. Люботин

16.80

21.12

37.92

сел. Рай-Оленівка

6.62

6.20

12.82

Виконавчим комітетом Пісочинської селищної ради прийнято рішення від 29.01.2020 року щодо приведення тарифу на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів, які запитані від артезіанських свердловинна території смт Пісочин та сел. Рай-Оленівка до економічно обґрунтованих відповідно до чинного законодавства України.