Черговий профілактичний рейд Служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради та поліції

Дата: 03.02.2020 16:12

03.02.2020 року працівниками Служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади  Янковським М.В. проведено профілактичний рейд на території Пісочинської ОТГ з метою виявлення дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, неповнолітніх, які пропускають заняття в школі без поважних причин, попередження  правопорушень та злочинів.

Під час рейду було відвідано 8 родин, в яких виховується 13 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей,  піклування про стан їх здоров’я, необхідності здобуття ними освіти. Батькам вручені письмові попередження та складений адміністративний протокол за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 КУпАП).

Служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради вдячна  працівникам Люботинського ВП Харківського ВП ГУНП в Харківській області за активну співпрацю під час проведення заходів з метою захисту прав та інтересів дітей.