Привітання з Днем народження  Черноморця В.О., Почесного громадянина Пісочина.

Дата: 04.02.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Черноморця Віталія Олександровича, почесного громадянина Пісочина!

Мудрість і порядність, всеохоплююча любов до рідного краю та шанобливе ставлення до його історії – визначні риси характеру Віталія Олександровича.

Ось вже 20 років, як він присвятив себе краєзнавчій роботі. Почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, громадський інспектор з охорони культурної спадщини Харківщини, член творчої спилки конгресу літераторів України та національної спілки письменників України, почесний краєзнавець України - основна тематика його робіт  пов`язана з історією Пісочина.

Шановний Віталію Олександровичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття! Нехай кожен день дарує творче натхнення на нові звершення та відкриття! Зичимо завжди відчувати любов та підтримку найближчих,  задоволення від втілення всіх ідеї і задумів, радість від спілкування з однодумцями!