Привітання з Днем народження Клименко В.Х., Почесного громадянина смт Березівка, провідного бібліотекаря Березівської бібліотеки-філії.
Дата: 04.02.2020 07:05
Кількість переглядів: 309
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/947d5a537ce5863b75e6e4be9b429ef4.jpg)
Від щирого серця вітаємо з Днем народження Клименко Віру Харитонівну, Почесного громадянина смт Березівка, провідного бібліотекаря Березівської бібліотеки-філії.
Шановна, дорога Віро Харитонівно! Зичимо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, які вже давно стали покликання Вашого золотого серця! Ваша неймовірна життєва мудрість і людяність, професіоналізм та працелюбність, відданість рідному краю та односельчанам викликають захоплення та найщирішу повагу! Нехай Вас не залишає прихильність долі, творче натхнення кожен раз даруватиме яскраві ідеї, а вірні люди осяюють Ваш шлях любов’ю та відданістю. Вдячні за Ваш великий особистий вклад у розвиток культурної сфери Березівки та нашої громади в цілому!
З Днем народження!
« повернутися